Otázky a odpovede

Áno. Prijímame objednávky z celého Slovenska (poštou alebo kuriérom). Objednávky vybavujeme v deň doručenia predmetu zákazky a posielame adresátom v bezpečne zabalených zasielkách doporučene, vždy 1. triedou.
Áno. Pri opravách a servise používame výhradne originálne náhradné diely OEM, takže po oprave máte na ne 24 mesiacov záruku.
Servis iPhonov môžme vykonať na našich prvádzkach v Bratislave a Prešove alebo priamo pri vás vo firme, či doma. Môžte nám zariadenie poslať poštou alebo môžete využiť našu expresnú službu SERVISNÝ KURIÉR po celom Slovensku.
Od modelu iPhone 4 sa nedá z technických príčin oddeliť dotykové sklo od LCD displeja, takže v prípade, že praskne predné sklíčko , musí sa zaroveň vymeniť aj LCD displej, ktorý je s ním od výroby spolu zatavený/zlepený.
Diagnostiku máte pri nás úplne zadarmo, čiže ak sa nám nepodarí iPhone opraviť, tak vás to nestojí ani jeno €.
Servisný technik jazdí 1x týždenne po celom Slovensku. V piatok ráno odchádza z Bratislavy smerom do Prešova a v neďelu sa vracia naspäť. Po telefonickom dohovore sa stretnete vo vašom meste, kde zariadenie podrobí diagnostike a opraví na počkanie Väčšina opráv je riešiteľná na mieste (na počkanie), čiže vám zariadenie hneď opraví. Ak problém bude náročnejší, preberie vaše zariadenie a po oprave vám ho zase doručí do vášho mesta. Pri opravách tabletov iPad zariadenie neopravuje na počkanie, vystaví servisný list a po dohode doručí naspäť osobne alebo poštou.
Áno. Keď máte záujem o predaj iPhone, zavolajte nám a my vám hneď ponúkneme jeho odkúpenie za férovú cenu.