Opravujeme už od roku 2006

Patríme medzi prvé pozáručné servisy na Slovensku. Naša história siaha až do roku 2006, kedy sme začali opravou prvého legendárneho iPhone s označením 1,1 a systémom iPhone OS 1.0. Od tejto doby sme vyrástli na profesionálny servis so servisným portfóliom pre iPhone, iPad, Samsung , HTC, Samsung Galaxy Tab, Sony Xperia, Nokia Lumia a MacBook s množstvom skúseností a spokojných zákazníkov. Pôsobíme na celom Slovensku, či už v podobe kamenného servisu, servisného kuriéra alebo poštových zásielok.

Sme jeden z mála servisov na Slovensku, ktorý sa zaoberá aj opravou základných dosiek na chipovej úrovni, a tak môžme opraviť aj chyby, ktoré sú v iných servisoch riešené tzv. SWAP výmenou alebo neriešené vôbec.

Vážime si čas našich zákazníkov s dôrazom na férovú cenu, budeme radi , ak využijete naše služby.

Takto sme rástli

Picture of Servis FunFatal
ROK 2016

Servis FunFatal

V roku 2016 sme toho zmenili veľa. Máme novú webstránku, nový názov firmy a nové logo, ale sme to stále my. Lacná, profesionálna a rýchla oprava vašich zariadení.

Picture of iServis
ROK 2007 - 2008

iServis

Od príchodu prvého iPhone s označením 1,1 a systémom iPhone OS 1.0 sme začali písať históriu nášho servisu. Písal sa rok 2007 a iPhone bol na začiatku svojej úspešnej cesty a my spolu s nim. V roku 2008 prišiel na trh nový iPhone 3G a my sme ho samozrejme zahrnuli do svojho portfólia servisných služieb. Príchodom iPod touch 2 generácie v roku 2008 začíname aj opravy vašich hudobných miláčikov.

Picture of iPhone Servis
ROK 2012 - 2015

iPhone Servis

V roku 2012 sme otvorili nové servisné miesto v Prešove, rozbehli sme doručovanie zákaziek poštou, rozbehli sme servisný expres a zaviedli sme interného kuriéra, ktorý zbiera zákazky po celom Slovensku. Nové nápady sa osvedčili a rozrástlo sa aj servisné portfólio. V roku 2012 už bol na trhu aj iPod nano 7 generácie, iPad 3 a 4 generácie a aj prvý iPad mini, iPhone 4S a iPhone 5. V roku 2012 sme takisto pribrali pre nás nové značky Smatphonov a Tabletov ako: HTC, SONY a Samsung. Všetky zariadenia sme vám opravovali lacno, profesionálne a rýchlo, tak ako vždy.

Picture of iPhone Servis
ROK 2009 - 2011

iPhone Servis

Za 2 roky fungovania servisu sme vybudovali kvalitnú značku, kde sa zákazníci vracali. Odkúpili sme konkurenčný servis, zmenili sme webstránku, názov servisu a mali sme aj nové logo. V roku 2009 prišiel na trh nový iPhone 3GS a v roku 2010 iPhone 4. V januári 2010 uzrel svetlo sveta prvý iPad s označením 1,1, na čo sme samozrejme reagovali rozšírením portfólia služieb. Samozrejme sme zároveň opravovali aj všetky iPod, ktoré v tej dobe na trhu boli.