iPhone X

Dnes večer boli predstavené ďalšie tri modely iPhone od spoločnosti Apple. Tým najzásadnejším z nich je iPhone X, čiže desať. Toto označenie nie je náhodné. Je to už desať rokov ako iPhone zmenil históriu mobilnej komunikácie. Prémiový model dopĺňajú iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Čítaj ďalej “Nová éra sa volá iPhone X a predstavenie iPhone 8”

iPhone 8

Rok 2017 je pre kalifornskú spoločnosť Apple naozaj výnimočný. Tento rok si totiž pripomenieme 10. výročie vzniku ikonického iPhonu a Apple by malo mať v plánoch niečo naozaj výnimočné. Do predstavenia iPhone 8 zostáva síce ešte niekoľko mesiacov, ale kvôli ambicióznym plánom v Cupertine už po internete kolujú mnohé zvesti, odhalenia a dohady o tom, čo nás s novým iPhonom čaká. Čítaj ďalej “iPhone 8 dorazí už tento rok. Na čo všetko sa čaká?”

Náradie na opravu telefónu

Niekedy sa stane, že aj napriek vašej preventívnej ochrane všetko zlyhá a vášmu telefónu už bol súdený tvrdý pád, ktorý si v plnej miere odnáša jeho displej. Vo väčšine prípadov hneď potom zostanete stáť ako obarení, no po rýchlom vytriezvení treba konať, taže vás čaká výmena displeja. V dnešnej dobe už nie je problém vyhľadať potrebné informácie, ktoré by vás doviedli k presnému návodu výmeny vášho displeja a tak nie ste odkázaní už iba na náš servis. V tomto článku si teda povieme o tom, čo všetko musíte pred výmenou vášho displeja vedieť a čo vás vlastne čaká. Čítaj ďalej “Výmena displeja na mobile”

Ikona batérie smartfónu

Počas používania našich telefónov sú batérie jednou zo súčastí, ktorú si takmer vôbec nevšímame. Áno takmer, pretože kým väčšina z nás žije v strachu z toho, kedy sa nám batéria vybije, popri tom zabúdame na starostlivosť o jej dlhšiu životnosť. Raz totiž príde čas, kedy batéria ukončí svoj životný cyklus, ktorý tvorí väčšinou 300-500 cyklov a stratí svoju výdrž. Ako si teda udržíme silu našej batérie čo najdlhšie ? Presne na túto otázku Vám dá odpoveď nasledujúci článok, ktorý ponúkne niekoľko tipov. Čítaj ďalej “Starostlivosť o batériu vo Vašom smartfóne”

Ochranná fólia na mobilný telefón

Žijeme v dobe, kedy mobilné telefóny stále naberajú na uhlopriečke svojich displejov. Práve tie sú totiž hlavným ovládacím prvkom celého telefónu a v prípade, že sa vám tento prvok nejakým spôsobom poškodí, rozbije resp. praskne. Celý telefón sa potom stáva buď to čiastočne, alebo úplne nefunkčným. Čo robiť, ak už prasknutý displej máte alebo ako takýmto nepríjemnostiam predísť sa dozviete v tomto článku. Čítaj ďalej “Prasknutý displej na mobile”

iPhone 7 farebné varianty

Je to pár dní, čo kalifornská spoločnosť Apple predstavila dvojicu nových smartfónov pre tento rok, v štandardnom septembrovom termíne. Mnohí sme od špeciálneho Apple Eventu očakávali naozaj veľa a svet svoje oči najviac upieral na iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Tieto dva modely sa vzhľadom radikálne od svojich predchodcov síce nelíšia, no rozhodne majú čo ponúknuť. Poďme sa teda pozrieť na všetky detaily. Čítaj ďalej “iPhone 7 a iPhone 7 Plus predstavené, čo ponúknu ?”

Samsung Galaxy S7

Predstavenie novej vlajkovej lode od popredného juhokórejského výrobcu, patrilo pravdepodobne k najočakávanejším udalostiam barcelonského veľtrhu MWC. V minulosti bol línii Galaxy S vyčítaný najmä dizajn, ktorý postupoval veľmi pomalým tempom, miestami sa tak povediac zastavil a každým rokom ponúkal takmer ten istý vizuál. Tento rok sa to Samsung rozhodol čiastočne zmeniť, kedy svojim zákazníkom sľuboval, že dizajn a celý koncept modelu Galaxy S7 bude prekopaný od základov.

Čítaj ďalej “Samsung Galaxy S7: Evolúcia v podaní Samsungu”

iPhone SE

Po vydaní historicky prvých, väčších smartfónov od spoločnosti Apple, sa tento kalifornský gigant rozhodol vyhovieť aj zákazníkom, ktorým telefón s veľkosťou displeja väčšou než 4“ nevyhovuje. Odpoveďou na ich sťažnosti je najvýkonnejší malý smartfón na trhu s názvom iPhone SE. Ten prináša špičkový výkon, skrytý v malom tele a dizajne, ktorý vychádza z obľúbených modelov iPhone 4S a iPhone 5. Dá sa povedať, že ide o akýsi návrat, či znovuzrodenie týchto pôvodných modelov s aktuálnym hardvérom. Poďme sa spolu pozrieť na detaily, ktoré sú pre iPhone SE charakteristické. Čítaj ďalej “iPhone SE: výkonný návrat ku koreňom”

iPhone 6
Od admin / iPhone / / 0 Komentárov

Rok ubehol ako voda a my tu znova máme predstavenie novej vlajkovej lode kalifornského gigantu, s logom nahryznutého jablka. Apple to tento rok poňal inak a my sa prvý krát u neho dočkáme smartfónu s uhlopriečkou väčšou ako je 4“, pričom rovnako prvý krát pôjde rovno o dva modely s označením 6 a 6 Plus. Týmto krokom Apple mnohých svojich fanúšikov prekvapil, sklamal, no naopak mnohých potešil. Čítaj ďalej “iPhone 6: logický posun vpred”